D:\ZOODWEB\users\Kaki\kakicity.ir\wwwroot\News\Slider\367.html
  • - پنج شنبه 14 اسفند 1399
تکمیل روشنایی بلوار شهید بهشتی با جدیت در حال پیگیری است 
 رئیس شورای اسلامی شهر کاکی گفت: روشنایی راه ها و معابر با امنیت جانی افراد در ارتباط است و از این رو از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.   

سید علی اکبر فاطمی با اشاره به مشکل روشنایی بلوار شهید بهشتی افزود: این مسیر از پرتردد ترین و از اصلی ترین شریانهای شهر  است که بدلیل تردد بالای وسایل نقلیه  از اهمیت ویژه ای برخوردار است و خاموشی شبانه آن مدت ها دست خوش انتقادات شهروندان است لذا حل این معظل از مدت ها پیش در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر کاکی قرار دارد.

وی با اشاره به جلسه اخیری که در فرمانداری شهرستان در این خصوص برگزار گردید اظهار داشت:
جلسه رسیدگی به مشکل تامین روشنایی بلوار شهید بهشتی کاکی  با حضور فرماندار محترم، رئیس اداره برق شهرستان، شهردار کاکی و اینجانب در محل فرمانداری دشتی برگزار شد.

فاطمی عنوان داشت:در این جلسه بر لزوم توجه به خواسته مردم تاکید و مشکلات پروژه بررسی و راهکارهای لازم ارائه و نتایج خوبی به همراه داشت.

وی افزود:با تاکیدات فرماندار محترم جهت رفع مشکل و نظر مثبت طرفین ،مقرر گردید تا شهرداری کاکی نسبت به رفع مشکلات فنی سیستم روشنایی بلوار اقدام و اداره برق شهرستان نیز با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان تهیه و نصب یکدستگاه ترانس و تجهیزات لازم را عهده دار گردد.

رئیس شورای اسلامی شهر کاکی  با اشاره به دیدار امروز با مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به همراه علیرضا زارعی عضو شورای اسلامی شهر که با حضور و هماهنگی صورت گرفته توسط آقای جعفری نماینده دکتر کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی انجام شد گفت: از تمام ظرفیت ها و کمک مسئولین شهرستانی و استانی جهت حل مشکلات و رضایتمندی مردم شریف  استفاده خواهیم کرد.

🌐روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کاکی
استان بوشهر - شهرستان دشتی-شهر کاکی-بلوار ولیعصر(عج الله) شهرداری کاکی
شهرداری کاکی

تلفن : 07735312238

تماس با ما

کد پستی :......

آلبوم تصاویر

نمابر :07735312023

دفترچه تلفن

کلیه حققوق این پایگاه اطلاع رسانی برای شهرداری کاکی محفوظ است
© All Rights reserved | powered by fses co