D:\ZOODWEB\users\Kaki\kakicity.ir\wwwroot\News\Slider\259.html
  • - چهار شنبه 25 فروردين 1400
  پاسخ به درخواست یک شهروند
1/5/1399 | 10:31 PM     کد خبر:259     اطلاعیه های شهرداری کاکی
    تعداد بازدید: 275    
🔴پاسخ به درخواست یک شهروند
پاسخ به مطلب ارسالی یکی از شهروندان گرامی به روابط عمومی شهرداری کاکی در خصوص نبود روشنایی وخاموشی ورودی غربی شهر جهت استحضار به اطلاع می رساند:

ورودی غربی شهر کاکی ادامه بلوار شهید بهشتی حد فاصل پارک آزادی تا بزرگراه بوشهر کنگان خارج از محدوده خدماتی شهرداری می باشد لذا زیرسازی،آسفالت ،ساخت رفیوژ،خرید و نصب تجهیزات روشنایی مسیر به عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوده است.
با توجه به اتمام عملیات آسفالت و ساخت رفیوژ وسط توسط آن اداره کل اما تامین روشنایی به دلیل نبود اعتبار ناتمام ماند. 
به دلیل اهمیت موضوع و نیاز اساسی شهر و مردم به این پروژه لذا بر اساس تفاهم و موافقت صورت گرفته بین شهرداری و شورای اسلامی شهر با مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مقرر شد تا جهت تسریع در  اتمام پروژه ،شهرداری از محل منابع داخلی نسبت به نصب پایه روشنایی و چراغ اقدام نماید و خرید کابل و تجهیزات لازم  تامین روشنایی مسیر از تعهدات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باشد.
طبق توافق صورت گرفته،  شهرداری نسبت به نصب پایه و چراغ اقدام نمود اما طرف مقابل در راستای انجام تعهدات خود اقدام ننمود لذا با درخواست های مردمی  وتاکید اعضای شورای اسلامی، شهرداری اقدام به خرید و نصب کابل تامین روشنایی مسیر نمود و برق مورد نیاز شبکه از دو ترانس مجاور به صورت موقت و صرفا جهت تست روشنایی تامین گردید. 
به دلیل گرم شدن هوا ، طول مسیر شبکه و بالا بودن فشار بر شبکه ، ترانس های مورد استفاده توانایی تامین برق مورد نیاز شبکه را نداشته و نیاز به خرید و نصب ترانس جدید و با ظرفیت لازم می باشد.
 بر اساس قانون و تعهدات صورت گرفته، خرید ترانس جدید بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان می باشد که با استعلام صوت گرفته قیمت یک دستگاه ترانس در حال حاضر و با توجه به تورم موجود و افزایش روزانه قیمت ها  با هزینه های جانبی نصب حدود هشتصد میلیون ریال می باشد.
شهرداری و شورای اسلامی حسب وظیفه خود در قبال شهرو مطالبات شهروندان گرامی، پیگیری و رایزنی های لازم را با مسئولین مربوطه انجام داده است اما با توجه به ضرورت موضوع ،خارج از تعهدات و وظایف ، در صورت تامین اعتبار لازم دراسرع وقت نسب به خرید ترانس اقدام خواهد نمود.
✳️روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرکاکی
استان بوشهر - شهرستان دشتی-شهر کاکی-بلوار ولیعصر(عج الله) شهرداری کاکی
شهرداری کاکی

تلفن : 07735312238

تماس با ما

کد پستی :......

آلبوم تصاویر

نمابر :07735312023

دفترچه تلفن

کلیه حققوق این پایگاه اطلاع رسانی برای شهرداری کاکی محفوظ است
© All Rights reserved | powered by fses co