D:\ZOODWEB\users\Kaki\kakicity.ir\wwwroot\News\Slider\209.html
  • - چهار شنبه 25 فروردين 1400
  مردم مبارزه با کرونا را جدی بگیرند/خرید مواد ضدعفونی و دستگاه تب سنج توسط شهرداری کاکی
21/12/1398 | 12:30 PM     کد خبر:209     اطلاعیه های شهرداری کاکی
    تعداد بازدید: 432    

🔴 مردم مبارزه با کرونا را جدی بگیرند/خرید مواد ضدعفونی و دستگاه تب سنج توسط شهرداری کاکی

🔸شهردار کاکی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص ضدعفونی کردن مکان های عمومی توسط شهرداری و قدردانی از  عملکرد حوزه مقاومت ولیعصر(عج) در سطح شهر  کاکی گفت: شهرداری بر حسب وظیفه حدود 600 لیتر مواد ضدعفونی خریداری نموده که در اختیار  اکیپ حوزه مقاومت بسیج قرار خواهد گرفت و تا زمانی که ویروس کرونا ریشه کن شود عملیات ضدعفونی کردن شهر با تصمیم ستاد پیشگیری ادامه خواهد داشت.
🔸حبیب پردل صفت با اشاره به کمبود تجهیزات بهداشتی در درمانگاه شهر اظهار داشت: تعدادی دستگاه تب سنج توسط شهرداری خریداری و به زودی در اختیار  مرکز بهداشتی و درمانی شهر قرار خواهیم داد.
🔸وی از حضور فروشندگان سیار غیر بومی در سطح شهر کاکی ابراز نگرانی کرد و از مسئولین بخش خواستار  اقدام جدی در این زمینه گردید.
🔸پردل صفت ضمن قدردانی از اصناف شهر کاکی در تعطیل نمودن واحد های تجاری خاطر نشان کرد: در اینکه تعطیلی صنوف به علت پیشگیری از شیوع کرونا، بازار مشاغل کوچک  و کسب و کار مردم را با رکود  مواجه می کند شکی نیست ولی زمان بحرانی است و خواستار ادامه تعطیلی صنوف تا عادی شدن اوضاع هستیم.
🔸شهردار  کاکی در پایان با جدی خواندن شیوع ویروس کرونا خواستار توجه جدی مردم به موضوع گردید و توصیه کرد: برای به نتیجه رسیدن این امور همکاری شهروندان الزامی است و رعایت بهداشت فردی در کنار اقدامات شهرداری و سایر دستگاهها جهت بهداشت عمومی تاثیر به سزایی در کنترل ویروس کرونا خواهد داشت.

استان بوشهر - شهرستان دشتی-شهر کاکی-بلوار ولیعصر(عج الله) شهرداری کاکی
شهرداری کاکی

تلفن : 07735312238

تماس با ما

کد پستی :......

آلبوم تصاویر

نمابر :07735312023

دفترچه تلفن

کلیه حققوق این پایگاه اطلاع رسانی برای شهرداری کاکی محفوظ است
© All Rights reserved | powered by fses co