D:\ZOODWEB\users\Kaki\kakicity.ir\wwwroot\News\Slider\162.html
  • - چهار شنبه 25 فروردين 1400
  شهرداری کاکی و بادوله محور حدفاصل این دو شهر را رفیوژ می کنند
14/8/1398 | 7:33 AM     کد خبر:162     اطلاعیه های شهرداری کاکی
    تعداد بازدید: 613    

🔴 شهرداری کاکی و بادوله  محور حدفاصل این دو شهر را رفیوژ می کنند🔸رئیس شورای اسلامی شهر کاکی با اشاره به حوادث پیش آمده در مسیر چهارخطه بین شهرهای کاکی و بادوله اظهار داشت: با گذشت بیش از چند سال از بهره برداری از مسیر چهارخطه کاکی به بادوله اما همچنان روشنایی و ایمنی آن به دلیل کمبود اعتبار انجام نشده است.
🔸سید علی اکبرفاطمی افزود: این جاده چهاربانده که بخشی از بزرگراه سیراف است به دلیل نبود روشنایی و رفیوژ میانی برای رانندگان و افراد ناایمن است.
🔸وی ادامه داد: به همین دلیل همواره شاهد تصادفات و حوادث ناگوار دراین مسیر هستیم که فقط در این ماه چهار نفر جان خود را از دست داده اند.
🔸فاطمی با اشاره به وجود مزارع کشاورزی دو شهر و چند روستا در اطراف این جاده و نامشخص بودن مسیر ورود و خروج کشاورزان و روستاهای بین مسیر بیان داشت: سالها پیگیری شد تا این مسیر چهار خطه شود و از حالت ناایمن پیشین به درآید اما با وجود رفع بخشی از مشکل باید سالها روشنایی و رفیوژ میانی این مسیر را انتظار بکشیم.
🔸رئیس شورای اسلامی شهر کاکی علت اصلی عدم تکمیل این محور را عدم تخصیص اعتبار از سوی متولیان شهرستان عنوان کرد و گفت: کمبود اعتبار توجیه درست و قانع کننده ای برای مردم نیست آیا آمار بالای تصادفات و خسارات جانی و مالی این مسیر و دغدار شدن چندین خانواده، مسئولان را برای در اولویت قرادادن این پروژه و تامین اعتبار  قانع نمی کند؟
🔸وی اضافه کرد: صحبت های اولیه با استاندار، فرماندار، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و نماینده مجلس شورای اسلامی برای ایجاد روشنایی در این محور مطرح شده که امیدواریم اقدامی صورت پذیرد.
🔸فاطمی با اعلام آمادگی شهرداری های کاکی و بادوله برای ساخت رفیوژ،روشنایی و فضای سبز این محور به صورت مشترک گفت: به دلیل اهمیت جان مردم و ضرورت موضوع، با تفاهم پیش آمده، شهرداری های کاکی و بادوله آمادگی دارند این پروژه را مشترکا انجام دهند تا در آینده و تامین اعتبار از طرف مسئولان، این هزینه ها جبران شود.                                                                                                        

استان بوشهر - شهرستان دشتی-شهر کاکی-بلوار ولیعصر(عج الله) شهرداری کاکی
شهرداری کاکی

تلفن : 07735312238

تماس با ما

کد پستی :......

آلبوم تصاویر

نمابر :07735312023

دفترچه تلفن

کلیه حققوق این پایگاه اطلاع رسانی برای شهرداری کاکی محفوظ است
© All Rights reserved | powered by fses co