D:\ZOODWEB\users\Kaki\kakicity.ir\wwwroot\News\Slider\100.html
  • - چهار شنبه 25 فروردين 1400
  🔶تجلیل از کارگران شهرداری کاکی
13/2/1398 | 6:22 PM     کد خبر:100     اطلاعیه های شهرداری کاکی
    تعداد بازدید: 686    

جلیل از کارگران شهرداری کاکی
همزمان با هفته کار و کارگر در مراسمي با حضور شهردار  و اعضاي شوراي اسلامي شهر کاکی، از خدمات و زحمات و تلاشگران حوزه خدمات شهری ، و فضای سبز تقدير شد.
شهردار کاکی در مراسم  تجلیل از کارگر ان شهرداری که در دفتر شورای اسلامی برگزار شد، ضمن تبریک هفته کار و کارگر، اظهار کرد:  روز كار و كارگر تنها به عنوان نماد يك قشر زحمت كش و پرتلاش نيست بلکه كارگران به عنوان نيروي مولد و از مهمترين فعالان اقتصادي و اجتماعي جامعه محسوب مي شوند كه چرخه هاي توليد و اقتصاد كشور با بهره گيري از وجود آنها مي چرخد.
حبیب پردل صفت  تقدير از تلاش های کارگران سختکوش را امري ضروري دانست و تأکيد کرد: اقدامات صورت گرفته  و رضايت مردم از فعالیت ها و  خدمات به سبب تلاش بي وقفه شما کارگران عزيز است.
علیرضا زارعی نائب رئیس شورای اسلامی هم با تبریک هفته کار و کارگر اظهار داشت:امام علی «علیه السلام» کار را جوهر ایمان می شمرد و بر اصالت کار تأکید فراوان داشت. ایشان کار را در جهات متفاوت در زندگی شغلی خویش به کار می بست و در مشاغل گوناگون حضور فعال داشت.
وی افزود: کارگران ستون توسعه و پیشرفت کشور هستند.شما نوک پیکان مدیریت شهری می باشید و اقدامات و تصمیمات شهرداری با زحمات و تلاشهای شما نمود پیدا می کند.از همه كارگران شهرداری كه بدون ادعا زحمت می‌كشند و تلاش می‌كنند قدردانی و تشكر می‌كنم  شما در ارتباط مستقیم با مردم هستید  و کار و تلاش نمود عینی دارد.
عبدالحسین احمدی عضو شورای اسلامی شهر کاکی در این مراسم  ضمن تقدیر از تلاشهای شهردار و اقدامات صورت گرفته در حوزه های فرهنگی ، اجتماعی و عمرانی گفت: در دوره های گذشته شهرداران جهت پرداخت حقوق کارکنان با مشکل مواجه بودند اما در حال حاضر همه حقوق و مزایای کارکنان بروز پرداخت می شود.
وی  از کارگران به عنوان پیشانی نمایش فعالیت های شهرداری یاد کرد و افزود: نقش کارگران شهرداری در سطح شهر جایگاه ویژه ای دارد اگر این کارگران فقط یک روز کار خود را تعطیل کنند نقش این عزیزان بیشتر مشخص خواهد شد.                     
◀✳روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کاکی

استان بوشهر - شهرستان دشتی-شهر کاکی-بلوار ولیعصر(عج الله) شهرداری کاکی
شهرداری کاکی

تلفن : 07735312238

تماس با ما

کد پستی :......

آلبوم تصاویر

نمابر :07735312023

دفترچه تلفن

کلیه حققوق این پایگاه اطلاع رسانی برای شهرداری کاکی محفوظ است
© All Rights reserved | powered by fses co