D:\ZOODWEB\users\Kaki\kakicity.ir\wwwroot\News\Slider\299.html
  • - پنج شنبه 14 اسفند 1399
  اتمام پل کاکی به شیخیان نیازمند 380 میلیارد ریال اعتبار است
16/6/1399 | 9:59 AM     کد خبر:299     اخبار روابط عمومی
    تعداد بازدید: 274    

🔴اتمام پل کاکی به  شیخیان نیازمند 380 میلیارد ریال اعتبار است
بخشی از سخنان سید علی اکبرفاطمی رئیس شورای اسلامی شهر کاکی در جلسه شورای اداری بخش کاکی مورخ 24 شهریور
🔶این جنگ هشت ساله برای ما کلاس درس برادری،مهربانی،از خودگذشتگی ،اتحاد و تکیه بر داشته ها بود که پیشرفت های موشکی نمونه آن است.
 🔹مردم و نظامیان ما درهمه زمانها نشان داده اند که نه تنها در جنگ بلکه هر وقت کشور به آنها نیاز داشته باشد در عرصه و صحنه حضور دارند که نمونه بارز آن حضور شهید سردار سلیمانی ، سایر نظامیان، مسئولان و نیروهای مردمی  در بحران سیل خوزستان بود.
🔸تعداد  126992نفر عضو شورا در کشور به فعالیت مشغولند.شوراها در محروم ترین نقاط کشور در بین مردم حضور دارند.
🔹در راستای رفع مشکلات استان و شهر کاکی از طریق شورای عالی استانها دیدارها و مکاتبات زیادی انجام داده ایم.                                                                                                                           رئیس قوه قضائیه،وزیر راه و شهرسازی،معاون وزیر راه و شهرسازی،مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید،رئیس دانشگاه پیام نور از مهمانان اخیر اجلاس شورای عالی استانها بوده اند که مشکلات مربوطه به سمع و نظر آنها رسیده است.
مشکلات و اختلافات مالکیتی مردم و سازمانهای راه و شهرسازی،منابع طبیعی و جهاد کشاورزی را با معاون وزیر راه مطرح کردیم و وی قول مساعد جهت بررسی و اقدامات لازم را داده است.
🔸با توجه به مکاتبه انجام شده با وزیر راه و شهرسازی و اعلام اداره کل راه و شهرسازی استان جهت اتمام راه و پل کاکی به شیخیان مبلغ 380 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
🔹در دوران مسئولیت آقای جوکار به عنوان سرپرست شهرداری اقدامات خوبی در شهر صورت گرفته است.
آسفالت معابر به مساحت 16000مترمربع انجام شده است.اجرای آسفالت فاز اول بلوار شاهزاده اسماعیل به مساحت 10 هزار مترمربع و با اعتبار 12355 میلیون ریال آسفالت کوچه آبان و معابر منتهی به مساحت 2340 مترمربع با اعتبار 1284 میلیون ریال  و آسفالت خیابان شهید رجایی به مساحت 3340 مترمربع با اعتبار 2338 میلیون ریال از جمله آن است.
🔸اجرای مصوبات شورای ترافیک،تعمیر و راه اندازی جایگاه سی ان جی،کمک به ساخت نقاهتگاه کرونا در مرکز شهرستان به مبلغ 100میلیون ریال،کمک به کارگاههای تولید ماسک ،پرداخت هزینه حفر یک حلقه چاه جهت تامین آب شهر، ساخت سرویس بهداشتی در بازارچه شهرداری از جمله اقدامات دوران مسئولیت ایشان بوده است.
🔹شهردار جدید آقای توسلی با انرژی و نیروی خوب و بدون در نظر گرفتن زمان  و وقت کار خود را شروع نموده است.جلسات خوبی را در زمینه املاک عمده شهرجهت تعیین تکلیف با مالکان آنها شروع نموده اند که امیدواریم نتایج خوبی حاصل شود.
🔺تنها منبع کمک دولت به شهرداری در حال حاضر مالیات بر ارزش افزوده می باشد که فعلا مبلغ آن نیزخیلی کاهش یافته و قسمت اعظم صرف پرداخت حقوق و هزینه های جاری می شود.
🔸مشکلات مردم در زمینه آب از جمله نیاز به شبکه جدید، قطع انشعابات،مبلغ بالای برخی قبوض و..  را درجلسه یکماه پیش  با مسئولان آب استان وشهرستان در فرمانداری مطرح کرده ایم.
🔹با وجود افزایش استفاده روز افزون از اینترنت  جهت امورات مختلف و همچنین با توجه به شیوع بیماری کرونا و ضرورت استفاده دانش آموزان از برنامه شاد ،درخواست های زیادی جهت استفاده از اینترنت خانگی (وای فای) وجود دارد اما به دلیل نبود یا کمبود خط تلفن ثابت در محلات مختلف شهر از جمله شهرک آسایش،کوی بنیاد مسکن،بافت قدیم و برخی نقاط دیگر مردم را با مشکل مواجه نموده است.
🔸برخی ادارات مانند آب ، برق و مخابرات در شهر وقتی نه امکاناتی دارند و نه اختیار یا باید مستقل شوند یا خود شهرستان مستقیما پاسخگوی مردم باشد.

استان بوشهر - شهرستان دشتی-شهر کاکی-بلوار ولیعصر(عج الله) شهرداری کاکی
شهرداری کاکی

تلفن : 07735312238

تماس با ما

کد پستی :......

آلبوم تصاویر

نمابر :07735312023

دفترچه تلفن

کلیه حققوق این پایگاه اطلاع رسانی برای شهرداری کاکی محفوظ است
© All Rights reserved | powered by fses co