D:\ZOODWEB\users\Kaki\kakicity.ir\wwwroot\News\Slider\271.html
  • - چهار شنبه 25 فروردين 1400
  🔸پیام تبریک شورای اسلامی و شهرداری کاکی به مناسبت روز خبرنگار
17/5/1399 | 5:26 PM     کد خبر:271     اخبار روابط عمومی
    تعداد بازدید: 217    
🔸پیام تبریک شورای اسلامی و شهرداری کاکی به مناسبت روز خبرنگار
 
رئیس،اعضای شورای اسلامی و سرپرست شهرداری کاکی به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کردند که مشروح آن در زیر آمده است:

                  به نام خدای قلم
زماني كه برگ‌هاي تقويم در حال عبور از مردادماه هستند، ناگاه در هفدهمین گذرگاه از حرکت بازمی‌ایستند تا نام جماعتی را به یادمان آورند که همواره «اراده» را چراغ طریق همت خویش کرده‌اند؛ آنانی که تنها «حقیقت» را مقصد این سفر تلاش می‌دانند و فقط «مردم» را لایق قضاوت این کوشش بی‌دریغ می‌خوانند.
🔸زمانی یک رسانه می‌تواند نماینده افکار عمومی لقب گیرد که منعکس‌کننده نیازها، خواسته‌ها و البته واقعیت‌های آن جامعه باشد و اگر این مرز را مخدوش نماید در حقیقت به مردم خویش خیانت کرده است.
همانطور که خوش‌بینی، اغماض یا مدح غیرصادقانه زمینه غافل شدن از مشکلات را به دنبال می‌آورد، سیاه‌نمایی، بی‌انصافی و نقد مبتنی بر حب و بغض های فردی، جناحی و گروهی می‌تواند موتور پویایی و تحرک اجتماع را متوقف سازد.بنابراین نقش خبرنگار راستین به عنوان عامل مطالبه عمومی و توسعه پایدار بسیار مهم است.
بر این اساس بر خود فرض می‌دانیم ضمن تبریک 17 مردادماه روز خبرنگار به تمام اهالی رسانه دیار  خوبی ها،علم و ادب، تلاش‌هایشان را در بازتاب فعالیت‌ها و زحمات شبانه روزی خانواده بزرگ شهرداری و همچنین انعکاس مشکلات و چالش‎‌های شهر که به نوبه خود یاری بزرگی در مسیر خدمت‌رسانی مدیریت شهری محسوب می‌شود، ارج می‌نهیم. توفیق روزافزون این قشر شریف را در انجام رسالت خطیری که برعهده دارند از خدای منان خواهانیم.
🌍روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کاکی
استان بوشهر - شهرستان دشتی-شهر کاکی-بلوار ولیعصر(عج الله) شهرداری کاکی
شهرداری کاکی

تلفن : 07735312238

تماس با ما

کد پستی :......

آلبوم تصاویر

نمابر :07735312023

دفترچه تلفن

کلیه حققوق این پایگاه اطلاع رسانی برای شهرداری کاکی محفوظ است
© All Rights reserved | powered by fses co