D:\ZOODWEB\users\Kaki\kakicity.ir\wwwroot\News\Slider\145.html
  • - چهار شنبه 25 فروردين 1400
  مشکلات صدور سند اراضی ملی تصرفی شهر کاکی بررسی شد
9/7/1398 | 8:58 AM     کد خبر:145     اخبار روابط عمومی
    تعداد بازدید: 906    

مشکلات صدور سند اراضی ملی تصرفی شهر کاکی بررسی شد
در راستای اجرای قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرصه مسکن،  جلسه ای با حضور بخشدار ، اعضای شورای اسلامی شهر کاکی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی در دفتر شورا  برگزار گردید.
در این جلسه در رابطه با راهکارهای اجرای قانون در رابطه زمین های ملی تصرفی توسط اشخاص در محلات شهر کاکی بحث و تبادل نظر شد.
رئیس شورای اسلامی شهر کاکی با اشاره به عدم استقبال مردم از تسهیلات و ساخت مسکن مهر در کاکی خواستار برنامه ریزی جهت ساخت مسکن برای افراد نیازمند و استفاده بهینه از املاک گردید.
سید علی اکبرفاطمی با اشاره به روند کند صدور اسناد املاک شهر کاکی  و ابراز نارضایتی ازاین موضوع خواستار تسریع در صدور اسناد تک برگ مردم کاکی شد.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب شهرستان دشتی از اتمام  کار صدور اسناد تک برگ املاک واگذار شده به مردم خبر داد و ابراز داشت:حدود 441 پلاک مسکونی به نام سازمان ملی مسکن که از طرف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به مردم واگذار گردیده بود، اسناد تک برگ برای آنها صادر شده است.
سید اصغر صالحی افزود: با توجه به مشکلات صدور اسناد ثبتی ، تعداد 4500 پلاک مربوط به شهر کاکی شناسایی  و صورتجلسه شده است.
وی در خصوص مشکلات صدور اسناد مالکیت اراضی ملی تصرفی توسط اشخاص  دارای اعیانی در شهر کاکی اظهار داشت : نظر به اهمیت موضوع جلسات مختلفی در این باره برگزار شده که به زودی با انجام مراحل اداری و شناسایی افراد واجد شرایط ،سند تک برگ برای مالکین صادر خواهد شد.

استان بوشهر - شهرستان دشتی-شهر کاکی-بلوار ولیعصر(عج الله) شهرداری کاکی
شهرداری کاکی

تلفن : 07735312238

تماس با ما

کد پستی :......

آلبوم تصاویر

نمابر :07735312023

دفترچه تلفن

کلیه حققوق این پایگاه اطلاع رسانی برای شهرداری کاکی محفوظ است
© All Rights reserved | powered by fses co